www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

multumesc pentru stergerea thread-ului

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• multumesc pentru stergerea thread-ului

Salut tin sa va multumesc pentru cuvintele bune spuse ieri si as vrea sa va spun ca metoda va fii pusa on-line si in timp real asa ca veti putea sa verificati si singuri care este realitatea .I-mi cer scuze pentru literele mari iar cine vrea sa afle detalii despre metoda si sa stie care este situl va rog sa ma contactati la DFD_v01@yaoo.com.....

Esti chiar nesimtit

1. Nu ti-a sters nimeni thread-ul, e in Recyle Bin pentru motivele zise in trhead-ul tau dar se pare ca nu te-ai obosit sa-l citesti. Esti mai interesat sa iti bagi emailul in fiecare post. Thread-ul tau e aici .

2. Ai incalcat regula nr #2 FxTrader Forum FOREX - Ghid utilizator: Reguli FxTrader, iti promovezi "business-ul" fara aprobarea administratiei fxtrader.ro.

Iti atrag (iarasi) atentia, nu te mai promova la noi pe site ca o sa iei ban.

P.S. Si thread-ul asta o sa fie mutat in Recycle Bin.
    Cool.

Comment

daca ai fi istet ti-ai deschide un thread in care doar sa expui metoda ta, cu pozitii in timp real si fara sa iti faci reclama aiurea ptr vinzarea metodei. Intai dovedeste ce stii sa faci si apoi incepe sa vinzi. este ABC meseriei.

Dupa o perioada de timp de 6 luni-1 an in care vedem ce iti poate "pielea ta de trader" si daca ai rezultate asa de bune iti spun sincer ca vei primi mesaje private in care oamenii se vor oferi sa-ti cumpere metoda. ai atunci nimeni nu va avea nimic sa-ti reproseze.

cum se zice pe forumul nostru - our way or highway
      "Tara ne-a facut onoarea sa ne puna pe umeri tresele. Sa nu o dezamagim" - sublocotenent Ciutea din Armata Regala Romana, detinut in lagarul sovietic de la Oranki,1945
      http://blog.procese-avocat.ro/

Comment

Am inteles atunci si i-mi cer scuze. Cum se face sa am acest thread in care sa-mi expun metoda?

Comment

Originally posted by DFD View Post
          Am inteles atunci si i-mi cer scuze. Cum se face sa am acest thread in care sa-mi expun metoda?
          Deschide un thread in Discutii Generale cu un nume sugestiv si incepe sa-ti expui metoda.

De exemplu uita-te pe Forex Factory in forumul de Trading Systems si vezi cum sunt acolo expuse sistemele.
          Cool.

Comment

Working...
          X