www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

PROBABIL CEA MAI PRECISA STRATEGIE

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PROBABIL CEA MAI PRECISA STRATEGIE

SALUT TUTUROR MA NUMESC FLORIN-DANIEL SI AM CREIAT O "TRADE-STRATEGY" FOLOSIND PLATFORMA MT4. ESTE PENTRU PRIMA OARA CIND CINEVA INCEARCA SA COMBINE MAI MULTE STRATEGII DE PIATA SI SA CREEZE UN SOFTWARE DE TRANZATIONARE, CARE NU NUMAI CA OFERA O PRECIZIE A DATELOR DAR SI O PRECIZIE A LUARII DECIZIEI DE TRANZACTIONARE ,SI DE A DESCHIDE POZITII.....SOFTWARE-UL FOLOSESTE 5 DIN CELE MAI IMPORTANTE STRATEGII : GANN,FIBONACCI, MURREY TEORIA CICLICA SI PATRATUL CARTEZIAN. ALEGEREA NU A FOST INTIMPLATOARE ACESTE STRATEGII OFERA UN PROCENTAJ DE PINA LA 85% DE PRECIZIE SI CONBININDU-LE AM REUSIT SA CREEZ UN PROCENTUAJ DE PROFIT DE 94%. DATELE FOLOSITE SINT DIN 1993 ,DECI DE APROAPE 17 ANI DE ANALIZE SI TESTE DEMONSTRIND NU NUMAI UN INALT NIVEL DE PROFIT LUNAR DAR SI ANUAL.PROCENTAJUL FIIND DE 10% PROFIT/LUNAR MEDIU (CEA MAI MARE VALOARE FIIND DE 29% IAR CEA MAI MICA DE 2.5% ) DIN PROTOFOLIU. AVIND IN 17 ANI O SINGURA LUNA IN NEGATIV (SI ACEASTA CO DOAR 2.5%). BETA-TEST AL SOFTWARE-ULUI FOLOSIND UN CONT REAL AU DEMONSTRAT CA DE LA INCEPUTUL ANULUI 2010 SI PINA IN PREZENT(13.09.2010) A CREAT UN PROFIT DE 58% .SEMNALELE NU NUMAI CA OFERA PRECIZIE DAR SI NE AJUTA SA STABILIM EXACT CIT TREBUIE SA FIE PROFITUL SI PIERDEREA PE FIECARE POZITIE . ACESTE ACTIUNI PRECISE AU DUS LA A AVEA SI O GARANTIE A PROFITULUI GENERAT DE 1% LUNAR...PENTRU MAI MULTE DETALII SI LISTA DE PRET TRIMITE-TI UN EMAIL LA : email scos de către admin
    Last edited by hcristea; 13th September 2010, 04:14 PM. Reason: şters email

La o probabilitate de 94% as risca si 50% din cont pe trade. Deci daca ne spui ca ai 10% profit lunar, eu cred ca de fapt vinzi gogosi. :lol:
    A good trade is when I Break Even. A great trade is when I Take Profit.

Comment

E făcută cumva de Carlsberg?

Dacă Carlsberg ar face strategii forex probabil ar fi cea mai bună şi în consecinţă, şi cea mai precisă stategie Forex din lume, dar din câte ştiu eu, Carlsberg a rămas la bere.

DFD, dacă îţi dau ban pt faptul că încalci regulile forumului făcând reclamă, lumea o să zică că sunt un tip rău cu excese de tiran. Faptul că ai scris totul cu CAPS LOCK, nu te ajută. Dacă rectifici şi rescri postul cu litere mici, scoţi adresa de email şi eşti dispus să o împărtăşeşti această precisă strategie cu restul, atunci eşti bine venit.
      All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

regula nr.1 - nu mai scrie cu caps lock ptr ca inseamna ca strigi la noi si nu suntem surzi
        a doua regula in forex spune ca daca cineva sustine are un sistem/soft de tranzactionare care il umple de bani si totusi vinde acel sistem pe piata atunci este un MARE TZEPAR. logic, avind in vedere ca nu ai nici un motiv sa-l vinzi daca faci bani utilizindu-l.

asa, ori il pui pe forum sa il vedem si sa il testam ori te duci si ne lasi in saracia noastra de traderi de duminica ca nu ti-ai gasit fazanii pe care sa-i jumulesti. got it?

btw, stiai ca yahoo raporteaza catre FBI IP ptr PC celor care sunt suspecti de fraude financiare, inclusiv pe forex? Think again, mate
        "Tara ne-a facut onoarea sa ne puna pe umeri tresele. Sa nu o dezamagim" - sublocotenent Ciutea din Armata Regala Romana, detinut in lagarul sovietic de la Oranki,1945
        http://blog.procese-avocat.ro/

Comment

Doamne ma io nu stiu ce se intampla in perioada asta, toate mintile "luminate" din zona fx-ului vin si incearca sa ne imbogateasca.

O sa fie o regula noua, vanzarea de semnale, tehnici (secrete ) de tranzactionare si alte lucruri asemanatoare o sa fie strict interzisa. Altfel numa ne pierdem vremea cu polemici & reply-uri fara rost. Ce parere aveti boys?
          Cool.

Comment

Eu zic sa lasam asa lucrurile, ne mai distram si noi... lol
            A good trade is when I Break Even. A great trade is when I Take Profit.

Comment

Originally posted by Cornelius View Post
              Eu zic sa lasam asa lucrurile, ne mai distram si noi... lol
              Lol ok, fine by me, oricum continutul o sa fie mutat in Recycle Bin si lasat doar link.
              Cool.

Comment

eu revin cu propunerea sa facem un thread separat, "Jacko (ass)". le adunam acolo si ne mai distram si noi. nu poti stii de unde sare ideea care ne va imbogati daca o stergem si apoi ne dam cu tesla in ......
                "Tara ne-a facut onoarea sa ne puna pe umeri tresele. Sa nu o dezamagim" - sublocotenent Ciutea din Armata Regala Romana, detinut in lagarul sovietic de la Oranki,1945
                http://blog.procese-avocat.ro/

Comment

DFD o sa par rau... dar nu pot sa inteleg ce faci pe forum? Ai strategie ce-ti ofera 80% profit esti deja bogat... ce mai faci aici cand poti sa te odihnesti undeva la plaja cu un coctail in mina, privind cu un ochi charturile care "curg riu" la tine in cont:lol:, iar cu celalalt sa admiri fetele frumoase
                  "Regula numarul 1: Nu pierde niciodată bani. Regula numarul 2: Nu uita niciodată regula numarul 1.”( Warren Buffett)

Comment

Văd două variante:
                    1) e posedat de lăcomie şi pe lângă că face banu gros aplicându-şi strategia, mai vrea şi nişte bani mărunţi.
                    2) Face mai mulţi bani vânzând strategia de cât tranzacţionând
                    All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

Originally posted by hcristea View Post
                      Văd două variante:
                      1) e posedat de lăcomie şi pe lângă că face banu gros aplicându-şi strategia, mai vrea şi nişte bani mărunţi.
                      2) Face mai mulţi bani vânzând strategia de cât tranzacţionând
                      :lol::lol:cred ca a doua variant e mai potrivita
                      "Regula numarul 1: Nu pierde niciodată bani. Regula numarul 2: Nu uita niciodată regula numarul 1.”( Warren Buffett)

Comment

Originally posted by Cornelius View Post
                        La o probabilitate de 94% as risca si 50% din cont pe trade. Deci daca ne spui ca ai 10% profit lunar, eu cred ca de fapt vinzi gogosi. :lol:
                        Salut in primul rind as vrea sa-mi cer scuze pt. literele mari si te-as ruga sa-mi trimiti un email la DFD_v01@yahoo.com ca sa-ti arat realizarile mele de pina acum.Pentru ca in forex inainte de toate exista fapte si nu vorbe iar cei care vorbesc nu fac trading si mai ales trading pe real

Comment

Originally posted by soso View Post
                          Lol ok, fine by me, oricum continutul o sa fie mutat in Recycle Bin si lasat doar link.
                          Salut, eu as zice sa reflectati putin: deci in primul rind vine oferita o garantie a profitului generat de 1% lunar. Eu va intreb pe dumneavoastra unde a-ti mai vazut asa ceva?

Comment

Originally posted by papanasergiu View Post
                            DFD o sa par rau... dar nu pot sa inteleg ce faci pe forum? Ai strategie ce-ti ofera 80% profit esti deja bogat... ce mai faci aici cand poti sa te odihnesti undeva la plaja cu un coctail in mina, privind cu un ochi charturile care "curg riu" la tine in cont:lol:, iar cu celalalt sa admiri fetele frumoase
                            Salut i-ti pun o intrebare: daca ai descoperii o mina de aur ce ai face? Nu poti sa te duci cu o bucata de metal si sa-ti cumperi o piine. Este exact ce a ce fac si eu dar se pare ca celor ca voi care nu stati decit la taclale nu prea va intereseaza nimic legat de trading.Oricum spre informarea dumneavoastra va spun ca pregatesc punerea on-line a software-ului si atunci o sa aveti posibilitatea de a verifica "live" si singuri daca este adevarat sau fals si asta i fiecare zii.....

Comment

Originally posted by DFD View Post
                              Salut, eu as zice sa reflectati putin: deci in primul rind vine oferita o garantie a profitului generat de 1% lunar. Eu va intreb pe dumneavoastra unde a-ti mai vazut asa ceva?
                              La Jacko!!! :lol:
                              Cool.

Comment

Working...
                              X