Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oferta lui IGOR

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Oferta lui IGOR

Salutare tuturor vizitatorilor si moderatorilor acestui forum
    Am virsta de 33 de ani ,sunt originar din R.Moldova si ma ocum de investii financiare

Vreau sa-mi cer scuze daca mesajul meu nu este postat in locul potrivit si rog moderatorii sa-l mute daca va fi necesar acolo unde este cel mai potrivit ca sa nu se incurce lucrurile in acest forum.

Administrez conturi personale si PAMM conturi inclusiv investiitii pe FOREX cu urmatoarele coditii :
    1.Suma pe care doriti sa o investiti trebuie sa fie min 10000 u.m.
    2.Venitul estimativ (depinde de volatilitatea pietii ,nu de mine) este de 20%-50% lunar cu un maxim de drawdown(pierdere din cont) -25%
    3.Perderile din cont de max 25% total depo sunt pe seama investitorului ,iar cind se atinge acest nivel de pierdere tote pozitiile se inchid automat iar investitorul poate sa renunte la serviciile treiderului fara nici un preaviz sau sa ria discutiile si sa faca o noua intelegere cu treiderul
    4.Veniturile se impart 50/50 saptaminal pentru investitor si treider
    5.Investitorul isi deschide un cont pe numele sau cu suma de 10000 u.m.,iar treiderului ii oferul loghinul si parola din terminal pentru treid la oricare brocher doreste el care afera servicii de treid prin MT4 sau MT5 ,daca este sigur de acest brocher(ATENTIE NU LA TOTI BROCHERII COTATIILE SUNT LA FEL UNII BROCHERI VINEAZA STOP LOSSURILE)in acest caz treiderul recomanda o lista cu brocheri cu care are experienta de lucru iar investitorul isi alege unul daca nu, isi asuma riscul
    6.Nu ofer steituri spre verificare ,nici sa nu va bazati pe ele ,pot oferi parola de investitor pentru un depo mic dar real timp de o luna ca invetitorul sa vada cum se tranzactioneaza,dar acest lucru se va face numai dupa ce se verifica intentiile investitorului
    Am propriile mele strategii de lucru obtinute de-a lingul anilor si nu vreau ca sa ma impart
    gratis cu altcineva deaceia va rog sa nu-mi cereti steituri sau alte informatii decit cele care vi le dau eu, cel mai bun mijloc de verificare este treidul in timp real pe bani reali
    Celor de la Structurile de colectare a veniturilor de stat ii rog sa se aptina de la aventuri ,informatia pe care o fac publica nu va va oferi sansa sa agatati ceva sau pe cineva de la mine.
    7.Orice investitor care este interesat de propunerea mea si are intentia de a-si immulti banii cu mine sau cu echipa mea va primi orice fel de detaliu sau explicatie (in masura de a-mi pastra secretele)legate de stilul si strategiile de lucru ce priveste banii investitorului
    8.Extragerile din cont, investitorul, le va putea face fara acordul sau voia mea numai cu o singura coditie sa fiu anuntat cu 24 ore inainte sa evitam dublarea pozitiilor si intrarea in stop level.
    9.Investitorul va avea la dispozitie numai emailul de contact si nu va deranja treiderul decit in situatia de incalcare a unea din regulile stabilite mai sus sau in particular consfintite in scris prin acelas email
    10. Treiderul are dreptul sa renunte la administrarea contului investitorului imediat ce doreste, daca se incalca macar una din regulile de mai sus sau altele stabilite in particular ,bineinteles cu explicatii in scris catre investitor a motivului .
    11.Este exclusa incercarea de-a cauta informatii despre treider ce tine de viata particulara a acestuia sau a echipei cu care se lucreaza ,sunt admise numai cercetarile ce tine de profesionalismul acestora
    12.Nu sunt admise orice fel de acuzatii sau argumente negative la adresa treiderului si a echipei sale fara probe intemeiate clar vizibile
    13.Toate discutiile dintre treider si investitor se vor face in scris prin email si se vor pastra cit va considera fiecare necesar ca probe in cazul aparitiei unor litigii dintre investitor si treider
    14.Investitorul isi va pastra calmul in cazul aparitiei unor pierderi din depo (si ele vor fi obligatoriu ,fara ele nu este cistig)atit timp cit nu se ajunge la punctul critic de 25% din depo
    15.Forexul nu este un joc de noroc ci o munca foarte grea si necesita foarte mult calm si analiza si rog pe investitori sa se comporte asa dupa cum ii sfatuie treiderul fiindca Forexul ca si de altfel orice domeniu nu accepta pe oricine si nu iarta nici macar o mica nepasare ,aici totul se plateste si se plateste mult deaceia si se cistiga mult dar celor mai putini
    Sa nu nu va cumparati la exemple de treid pe demo nu are nimic de-a face cu realitatea
    asta nu inseamna ca nu trebuie sa aveti respect pentru cei care incep si muncesc pe demo ei la fel muncesc foarte mult ,dar ei ma vor intelege despre ce vorbesc eu atunci cind vor trece la depo real
    Petru contact ofer acest email care este valabil pentru oricine si pentru orice fel de intrebare:firmainternationala@yahoo.com

Doresc la toti profituri stabile
    Cu mult respect Igor
Working...
X