www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Semnale Forex

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Semnale Forex

Salutare dragi colegi.

Am citit regulile acestui site si as dori sa va cer permisiunea de a promova un site ce ofera semnale forex.

Va asigur ca nu este vorba despre nici o magarie.
    Pot face dovada rezultatelor.
    Avem statementuri updatate saptamanal si putem oferi la cerere o perioada demo.
    Sunt constient ca exista multe siteuri ce ofera lucrul acesta..dar rezultatele noastre vorbesc de la sine. 0 tradeuri pierdute.

La acest mesaj voi atasa statmentul din luna mai 2008 (5000$) si statementul din luna martie 2009 ( 65.000$) .

Va rog sa ma informati daca dvs. considerati ca pot posta adresa siteului si mai multe informatii despre aceste semnale.

Multumesc.
    Attached Files

Salutare si bun venit! Intr-adevar, rezultatele sunt foarte bune in aceste raporturi. Spune-ne mai multe despre voi, banuiesc ca sunteti o echipa acolo.

Si o intrebare: Spuneai ceva de o perioada de demo, dar totusi de ce id-ul ales specifica niste semnale free?
    A good trade is when I Break Even. A great trade is when I Take Profit.

Comment

Salut si bine ai venit!

Cand vad 0% pierderi iti spun din start ca imi vine f greu sa cred in validitatea sistemului. De fapt nu cred deloc. Nu stiu de ce daca dupa un an de zile nu are nici o pierdere situl respectiv mai ofera semnale...what's the point, risca cate 10% pe pozitie cu oricat capital ar avea si in 2-3 luni e milionar
      A, ce am zis mai sus nu are legatura cu tine ci cu situl respectiv. Adica pe tine din start de consider de treaba dar situl e alta poveste. Asta ca sa fie clar sa nu se interpreteze

Ok acum ca mi-am zis si eu pasul poti sa postezi in continuare detaliile sitului, sunt si eu curios
      Cool.

Comment

Va multumesc frumos pentru primirea calda .

Siteul despre care vorbesc este http://finance.groups.yahoo.com/grou...iafreesignals/ .
        (Sunt constient ca nu este un site profesional dar va asigur ca rezultatele noastre sunt reale.)
        Pe siteul nostru veti gasi Statementurile updatate saptamanal si va puteti convinge ca nu am avut nici o pierdere.
        Numele de FreeSignals a ramas de anul trecut. (Din luna Mai pana in luna Decembrie 2008 semnalele au fost oferite gratuit).

Semnalele se trimit prin E-mail , Yahoo Messenger si SMS. Sistemul trimite semnalele automat.

Cei care doresc sa primeasca o perioada demonstrativa ii rog sa ma adauge pe yahoo messenger: romaniafreesignals .

Comment

Au fost gratis pana acum? tiiiiii...... ce-am ratat...:lol:
          plan your trade, trade your plan

Comment

Salut .. romaniafreesignals

poţi să ne oferi un sample gratuit de semnale pe forum?
            All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

Originally posted by soso View Post
              Salut si bine ai venit!

Cand vad 0% pierderi iti spun din start ca imi vine f greu sa cred in validitatea sistemului. De fapt nu cred deloc.

True, cine spune ca nu a pierdut bani niciodata in piata si e un trader bun. Minte cu siguranta !!!!!

Comment

Buna !

1. Statementuri
                2. Daca tot aveti semnalele, de ce nu deveniti provideri pe Signals la MQL4 si MQL5 Community, ar fi mai usor pentru toata lumea sa se aboneze la ele
                3. Daca nu vreti sa aplicati pct. 2, oferiti si o platforma care ia semnalul din email si-l executa in platforma ?
                4. (optionala) Lucrati cu Oleg de la TeleTrade ?

Numai bine !

Comment

haideti mai oameni buni voi chiar credeti intr-un sistem in care ori nu ai SL sau cand il pui risti mai mult de 5% cont?

Comment

Working...
                  X