Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fun Stuff

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Fun Stuff

Cool.

Ce e asa de amuzant?? Hmm? Poate doar sa ma amuz ca nu e amuzant?

Nasol cand cineva te pune sa-i explici gluma pe care tu tocmai ai facut-o si despre care ai crezut ca e super tare. :lol:
    A good trade is when I Break Even. A great trade is when I Take Profit.

Comment

Tocmai am gasit-o pe forumul lui Nick Radge si mi se pare foarte funny :lol:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori faza tipului din imagine

Mai e cineva la care i se pare funny poza sau is numa io?
      Cool.

Comment

Nu pot sa spun ca nu e amuzanta în totalitate... Doar ca e cam slabuta! Pe o scara de la 1 la 10, îi dau un 5 spre 6.

No offense!

Comment

Originally posted by Cornelius View Post
          Nu pot sa spun ca nu e amuzanta în totalitate... Doar ca e cam slabuta! Pe o scara de la 1 la 10, îi dau un 5 spre 6.

No offense!
          Ah shit, si eu care ma gandeam ca rup gura targului
          Cool.

Comment

Nu renunta! Thread-ul e inca deschis... Sper sa nu se supere admini si sa-l inchida!

Comment

Cornelius, ce sa-i faci
              soso e genu ala care daca vrea sa rada bine se gadila sub bratz :lol:deci pt el o fost rupere gluma
              All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

Originally posted by Cornelius View Post
                Nu renunta! Thread-ul e inca deschis... Sper sa nu se supere admini si sa-l inchida!
                Nici nu ma gandesc sa renunt! Revin aici dupa ce gasesc inca o poza funny
                Cool.

Comment

Originally posted by hcristea View Post
                  Cornelius, ce sa-i faci
                  soso e genu ala care daca vrea sa rada bine se gadila sub bratz :lol:deci pt el o fost rupere gluma
                  Cool.

Comment

Originally posted by soso View Post
                    hai bah ca-i funny! )

Comment

Super tare :lol:am ras cu pofta, cine nu se prinde nus e prinde, mai stiu eu pe uni la care le spui bancul si apoi le explici poanta) obositori oameni )

Comment

sincer si pe mine m-a amuzat nitel mai ales ca nu ma asteptam la acest thread
                        Whether you think you can
                        or you can't
                        either way you are right. "Henry Ford"

Comment

Fara nici o suparare Soso, dar hai sa vedem ce e asa amuzant la gluma asta:
                          Deci, avem un tip care este foarte prins intr-o discutie pe internet cu cineva. Bun! Sotia sau prietena (sper) il cheama la somn, insa acesta refuza sa vina motivandu-si decizia prin faptul ca purta o discutie in contradictoriu cu cineva pe internet.
                          Ok, deci unde e sursa comicului? Faptul ca discutiile pe internet sunt fara valoare in fata vietii reale si ca acesta prefera o asa-zisa viata virtuala? Adica, faptul ca poarta cu cineva o discutie in contradictoriu (chiar daca este pe internet) este de neglijat? Poate fi vorba despre o discutie importanta cu un prieten sau coleg. Adica o discutie la telefon este mai semnificativa decat una pe internet, sau cum? Depinde foarte mult de calitatea si de subiectul discutiei. Daca vorbesc despre ce sa cumpar maine din piata, mere sau pere si ma contrazic cu cineva pe tema asta, atunci da, e o discutie fara valoare! Dar, daca vb cu cineva despre un proiect si nu sunt de acord cu expunerea lui, atunci nu mai este o discutie banala. Avantajul unei discutii pe internet este acela ca te lasa sa faci pauze intre idei, sa meditezi, sa-ti aduni vorbele, etc.
                          Cine spune ca internetul e ceva superficial care nu are importanta, e un ipocrit! Ca si cum vietile noastre ar fi foarte pline de intamplari si evenimente cu totul si cu totul deosebite si internetul e refugiul celor cu o viata fada si goala de continut!
                          Cu riscul de a fi muuult prea serios pentru thread-ul asta, de a fi luat drept un tip ciudat, de a capata antipatia voastra, Soso, Catalin, Livia, asta este opinia mea, si poate ca atunci cand un lucru pare a fi o gluma ar trebui sa ne gandim mai intai la cine suntem noi si cum e viata noastra! Daca pentru voi, internetul este ceva de care va puteti lipsi si daca ocupa unul din ultimele locuri in viata voastral, atunci tot respectul pt voi! Inseamna ca aveti o viata plina! Dar, daca nu, atunci faptul ca vi se pare funny poza asta e doar o ipocrizie de care nu sunteti constienti!
                          Inca o data, va cer scuze pentru duritatea mesajului meu, dar daca analizati un pic la rece o sa va dati seama, ca totusi am dreptate!
                          O zi frumoasa sa aveti! Sa pun totusi si un zambet in mesajul asta! Soso te asteptam cu ceva cu adevarat amuzant, care sa nu dea nastere la nici un fel de interpretare.

Comment

Originally posted by Catalin View Post
                            Super tare :lol:am ras cu pofta, cine nu se prinde nus e prinde, mai stiu eu pe uni la care le spui bancul si apoi le explici poanta) obositori oameni )
                            Poate ai spus tu slab bancul si nu te-ai facut inteles cum trebuie. Poate nu sunt ei de vina, ci tu!
                            E si asta un punct de vedere! Te-ai gandit macar o clipa la el?

Comment

Astea is bancuri pe timp de Depression

Comment

Working...
                              X