www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Comportamentul nerespectuos pe forum = lipsa performanței Ón trading?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pentru ca nu necesita un efort sa fiu sarcastic.
    Si uneori ma plicitisesc intre atatea tzoc pok gpu python c# backteste.
    Prefer un forum mai agitat decat unul pe care dai refresh si vezi ca nu ai 1 post 3 zile la rand.
    Uneori daca vrei sa cunosti pe cineva sa vezi ce ii poate mintea e de ajuns sa ii provoci nitel si pe unii i-am provocat inainte sa ma imprietenesc cu ei.

Te salut.

Comment

Originally posted by iulik2k1 View Post
      stii ca eu sunt de viata si caterinca e la mine in sange.
      cand am primit avertismentul am inceput sa rad.
      m-au prins ca sunt misogin printre multe altele :lol:
      jobul meu e sa imi bat capul cu natarai, chiar sunt obisnuit si la mine asta e distractia zilnica.
      eu sambata sunt la mare asa ca lasa rece ce zice una care e pe stop.
      am trecut de mark 400usd. am facut niste teste noi si sper sa iau un pic viteza.
      Esti bun , Iulik , si o tot repet , mereu !. Nu mi-e frica sa te laud ; stiu ca nu ti-se urca la cap !
      In rest , da-i bataie , asa cum stii tu .

Comment

Originally posted by iulik2k1 View Post
        Pentru ca nu necesita un efort sa fiu sarcastic.
        Si uneori ma plicitisesc intre atatea tzoc pok gpu python c# backteste.
        Prefer un forum mai agitat decat unul pe care dai refresh si vezi ca nu ai 1 post 3 zile la rand.
        Uneori daca vrei sa cunosti pe cineva sa vezi ce ii poate mintea e de ajuns sa ii provoci nitel si pe unii i-am provocat inainte sa ma imprietenesc cu ei.

Te salut.
        Se poate obtine rezultatul tau si fara a fi nevoie sa folosesti limbaj licentios. Idea este sa pastram ideile exprimate cu un limbaj accesibil tututor fara ca modelatorii sa fie nevoiti sa faca "curat".

Spor la trading.

Comment

ai luat-o si tu pe urmele mele. esti misogin si iti irosesti inteligenta aiurea!
          te rog sa iti revii.

Comment

Am inteles, SA TRAITI!

Misogin nu pot spune ca sunt, dar lipsa gandirii nu o tolerez nici la barbati nici la femei.

Eu ma prind mai greu. Voi pe forum aveti chef doar de mistouri. A aparut duduia si a pormis ceva. Eu am facut greseala sa o cred. Dar am vazut ca nu am cu cine.

Cu mistourile le am; dar forexul mi se pare prea serios. Sa intru pe forum si sa o dau in prosteala?

Se pare ca asta nu este problema strica a romanilor; cam peste tot se intampla la fel. Doar ca pe unele forumuri internationale se mai intample sa vezi cate un topic cu replici inteligente.... tot. Eu pe cele romanesti nu am vazut nici macar unul.

Totul este o batjocora.

Chiar as fii curios sa se faca primul topic serios de pe un forum romanesc indiferent de subiect. Cred ca fara interventia modelatorilor nu se poate face asta.

Dar nu sunt prea optimist nici in aceasta privinta.

Comment

Working...
            X