www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Beef: Paveliuc vs Iacob și victimele colaterale

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by LuceNera View Post
    Eu pana la urma o sa ma p*s (ati ghicit, nu?) pe Joe Ross si pe paternu' lui. Pai ia uite ce frumos e afara si eu stau de dimineata pana seara (mai rau ca Moromete pe camp) cu ochii beliti in pc ca sa prind paternu' p****i.
    Nu esti practic deloc , frate :lol: ....

Eu am scos pe stick toate pdf-urile faine, am mers la un centru din asta cu mullte xerox-uri si le-am scos pe hartie, le-am facut asa legate cum sunt cursurile studentilor, le-am pus in rucsac alaturi de o patura si doua sticle de racoritoare si am taiat-o pe malul unui rauletz din apropiere ... acolo viata ; verdeata, apa, sunet de natura vie , mai mare dragul sa stai si sa citesti . :lol:

Comment

Originally posted by mql4me View Post

Cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia...
      Din cauza la vorbe din astea am inceput sa injur, nu din cauza ca postai coduri ... in fine ...

Comment

Originally posted by Dan Paveliuc View Post
        Din cauza la vorbe din astea am inceput sa injur, nu din cauza ca postai coduri ... in fine ...
        Daca tu vrei, de dragul adevarului....
        Tu te-ai luat de coduri in thread-ul unde publicam eu coduri, eu ti-am raspuns cu vorbe "din astea", si apoi tu ai inceput sa ma injuri de mama pe privat. Deci pe fond, totul e inceput de la codurile publicate de mine. Ca aveai o problema cu ele... Apoi eu am fost cel care si-a cerut initial scuze pe privat, pentru acele "vorbe", iar apoi tu, ti-ai cerut scuze, in care ai si explicat de ce ai inceput, din cauza codurilor....

Asa e?
        Last edited by mql4me; 8th July 2014, 08:27 AM.

Comment

Nu ma deranjau codurile ... defapt, pentru mine mi-e indiferent de ele ...

Am zis doar cum zic multi pe aici ... ca codurile (scuze pentru cacofonie!) valoreaza cat o ceapa degerata pentru traderii de retail ...

Dupa-aia , stim cu totii ce a urmat ...

Comment

Horatiu, muta si ultimele posturi ca si astea sunt naspa.

Comment

Originally posted by Dan Paveliuc View Post

Am zis doar cum zic multi pe aici ... ca codurile (scuze pentru cacofonie!) valoreaza cat o ceapa degerata pentru traderii de retail ...
              Asta e doar opinia mea ... mi s-a cerut sa demonstrez ceea ce am spus despre coduri ... n-am cum sa demonstrez o opinie . Acuma, sa fiu injurat public, dupa care sa injur eu in privat, dupa care sa fiu amenintat cu moartea pentru o simpla opinie, mi se pare totusi mult prea mult ...

Dar, cu toate astea, trecem peste si mergem mai departe ...

Fiecare sa faca ce vrea ... unii cu 1-2-3 -uri si alte tumbe din astea, altii cu roboti si mai stiu eu ce si tot asa ... viata trebuie sa fie frumoasa

Comment

cand peste 70% din ordere sunt hft si se bat la nivel de microsecunde vii si tu cu carapacea ta sa te dai deadura. esti prajit pana sa dai dubluclic pe mouse.
                poti sa il tii si pe joe ross de "mana" cand dai click e acelasi lucru. :lol:

cand turma pune un sl in aceeasi zona e target pentru baietii cu cash.

Community Outlook EURUSD | Myfxbook

acum e 60% long mai asteptam sa cada.

stirile sunt doar motiv de curatat sl-uri cu bani putini.

Comment

Si uite ca s-a facut si thread-ul unde ne balacarim, trebuia sa ne gandim mai demult la asta.

Propun pe viitor sa facem si debate-uri live, unde ne injuram fatza-n fatza, cu juriu si tot ce trebuie, iar finalistii se vor intalni in ring sa-si arda si niste pumni.

Eu nu vreau sa ma mai cert vreodata cu cineva aici, totusi o sa intreb sa nu mor prost, ce naiba va tot calcati pe bataturi?
                  Last edited by Mihai Iacob; 8th July 2014, 09:54 AM.
                  Tranzactioneaza pietele financiare ALTFEL !
                  Community trading este un concept unic bazat TRANSPARENTA ABSOLUTA pe INTERACTIUNE PERMANENTA si intre traderi. Este singurul mediu in care vei dori sa tranzactionezi in viitor.
                  ★PLATFORMA UNICA - 4 ani de eforturi continue alaturi de TOOMIT pentru dezvoltarea unei platforme care sa poata satisface rigorile unui nou concept.
                  ★TRANSPARENTA100 %- Singura platforma in care toti traderii pot interactiona intre ei, fie ca au conturi reale sau demo.
                  ★CONTURI SEGREGATE - Fondurile clientilor sunt separate de conturile companiei si nu pot fi folosite in scopuri operationale.
                  ★REGLEMENTAT CYSEC - trade.Berry este o marca R Capital Solutions, autorizata de CySec cu licenta 246/14 si pasaportata in Romania cu Decizia ASF 1687/2014
                  PROBEAZA FARA RISC CU UN CONT DEMO!

Comment

Sa inteleg ca in acest post putem sa punem de-o caterinca?
                    Spune-mi ca ma bag si eu bucuros :lol:

Comment

Originally posted by LuceNera View Post
                      Sa inteleg ca in acest post putem sa punem de-o caterinca?
                      Spune-mi ca ma bag si eu bucuros :lol:
                      Zic sa ne descarcam aici si sa se numeasca FxTrader Can-Can
                      Community trading este un concept unic bazat TRANSPARENTA ABSOLUTA pe INTERACTIUNE PERMANENTA si intre traderi. Este singurul mediu in care vei dori sa tranzactionezi in viitor.
                      ★PLATFORMA UNICA - 4 ani de eforturi continue alaturi de TOOMIT pentru dezvoltarea unei platforme care sa poata satisface rigorile unui nou concept.
                      ★TRANSPARENTA100 %- Singura platforma in care toti traderii pot interactiona intre ei, fie ca au conturi reale sau demo.
                      ★CONTURI SEGREGATE - Fondurile clientilor sunt separate de conturile companiei si nu pot fi folosite in scopuri operationale.
                      ★REGLEMENTAT CYSEC - trade.Berry este o marca R Capital Solutions, autorizata de CySec cu licenta 246/14 si pasaportata in Romania cu Decizia ASF 1687/2014

Comment

Originally posted by iulik2k1 View Post
                        esti prajit pana sa dai dubluclic pe mouse.
                        poti sa il tii si pe joe ross de "mana" cand dai click e acelasi lucru. :lol:
                        .
                        Pe ce time frame zici ? Daca eu stau pe H4 si pe Daily, zici ca nu am timp sa dau click ? :lol:

Comment

Originally posted by Mihai Iacob View Post
                          Zic sa ne descarcam aici si sa se numeasca FxTrader Can-Can

Chiar Horatiu, schimba-i titlul .

Comment

"am incercat sa le revergorez, sunt berea calda, sunt sucul cald, multe rebuturi, e lesinate de caldura... e frumos da nu prea." de plictiseala facem si can-can.

Comment

Unii nu "se plictiseste, mai are si treaba" ca tre' sa termine Forexedu.ro, sa avem subiecte, ca educatia mea de colo e de cah, ca vreau sa vand FXCM si sunt un porc ca vreau si eu sa fac un leu cinstit. Iar daca o sa si bag cursuri pe bani s-a terminat, tre sa-mi fac singur forum sa ma injure lumea ca n-o sa ma mai tina Horatiu aci)))

Comment

Fii indiferent, frate si continua-ti munca in stilul tau ; nu pune la inima opiniile altora, bune sau rautacioase ...

Comment

Working...
                                X