www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Un grup FOREX

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Un grup FOREX

Invitatie la un grup FOREX ptr. toate categoriile de traderi (experimentati, incepatori). Se ofera asistenta, sfaturi, analiza tehnica, oportunitati de intrare pe piata, cursuri, carti, etc. Voi posta analize tehnice zilnice si posibilitati BUY/SELL pe piata Analiza FOREX | Google Groups

As vrea sa fie un grup in care sa colaboram si sa ne ajutam unii pe altii ptr. a profita de evolutia pietei; asadar fiecare e binevenit cu o idee cu o parere.
    Last edited by Gigelul; 6th September 2011, 11:37 AM.

eu caut chirie in bucuresti(garsoniera sau 2 camere). ma poate ajuta cineva cu un pont?
    serios vorbind...am facut un mic experiment. eu fac trading pe conturi demo deocamdata...sunt in stadiul de larva pot spune...acum invat. folosesc niste strategii de scalping cu medii mobile..macd bollinger bands and stuff. cand deschid/inchid pozitii bazandu-ma pe indicatori, de foarte multe ori gresesc(desi urmez exact pasii descrisi in strategii. am sters toti indicatorii si am constatat ca pot citi piata muuuuult mai bine asa, rezultatele fiind mult mai bune(pe termen scurt ce-i drept). numai ca parca sunt in mijlocul pietei obor fara haine pe mine si toata lumea ma priveste...asa ma simt fara indicatori. dar este mult mai frumos si mai palpitant.
    caut o explicatie pt asta

p.s cu chiria nu am glumit

Comment

Working...
    X