www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sfaturi cum să postaţi.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sfaturi cum să postaţi.

- Deschideţi un thread pentru fiecare site în parte.

- Pentru titlu, folosiţi numele sitului, în mesaj scrieţi o descriere despre site şi lasaţi un link.

- Debifaţi căsuţa cu "Automatically retrieve titles from external links" ca să se vadă URL-ul.
    Click image for larger version

Name:	no_titles.png
Views:	1
Size:	26.1 KB
ID:	69827

- Nu postaţi link-uri la situri comerciale, scams, situri cu semnale, brokeri, cursuri plătite, etc., pentru că nu vor fi aprobate.
    All Your Pips Are Belong To Us!

Bine ai venit claudiudeiac
    Pentru inceput ar trebui sa te saluti dupa citesti putin regulamentul si in final sa pui si spam:lol::lol::lol::lol:

Daca doriti sa cistigati pe piata FOREX trebuie sa partcipati cu sume mari si valoarea investii mici pentru mentinerea marjei. Va dau urmatoarele linkuri spre site de tranzitionare:
    Login - Binary Options Affiliate Network
    signup/181
    Ai dreptate pe jumatate,

Daca doriti sa faceti tranzactii reale va recomand sa jucati cu cel putin 3000$ REALI.(eu am participat in varianta DEMO si am inmultit suma de mai multe ori de cel putin 10 ori intro luna.
    Valoarea demo e valoare demo iar valoarea real e cu totul altceva. Sunt doua valori absolut diferite, as spune contrare (psihologic in primul rind )

As vrea sa te intreb de cand tranzactionezi real, am impresia ca nu ai idee ce e aceea tranzactionare reala:lol::lol::lol:

Problea cea mai grava aici e ca sunt foarte multi din aia absolut "verzi", nici eu nu sunt "copt", care te vor crede si vor incepe o aventura periculoasa cu consecinte nefaste
    "Regula numarul 1: Nu pierde niciodată bani. Regula numarul 2: Nu uita niciodată regula numarul 1.”( Warren Buffett)

Comment

Cu cine te certi, Sergiu ? - Unde-i ala cu care te certi, sa vedem ce vrea ?
      Vesnic optimist

Comment

Originally posted by Mircea55 View Post
        Cu cine te certi, Sergiu ? - Unde-i ala cu care te certi, sa vedem ce vrea ?
        :lol::lol::lol::lol:
        Daaa.....administrator :lol::lol::lol:
        Eu asteptam raspuns de la el dar postul e deja sters
        "Regula numarul 1: Nu pierde niciodată bani. Regula numarul 2: Nu uita niciodată regula numarul 1.”( Warren Buffett)

Comment

:lol:
          m-ati facut sa rad. mai sunt fantome pe site?

Comment

Risul e sanatos, Gaby, face tenul frumos :lol:.
            - Dar, totusi, cu cine se cearta Sergiu ? De ce ?
            Vesnic optimist

Comment

Originally posted by Mircea55 View Post
              Risul e sanatos, Gaby, face tenul frumos :lol:.
              - Dar, totusi, cu cine se cearta Sergiu ? De ce ?
              Postase un individ "claudiudeiac" prima data, in loc sa se salute "arunca" odata cu primul post cateva linkuri spam. Vorbea despre un cont demo pe care l-a marit de cateva ori. Ian auzi ce noutate:lol::lol::lol::lol:

Horatiu sau Sorin trebuie sa stie mai bine

Eram indeajuns de treaz ca sa realizez ce postez :lol::lol::lol:

Comment

Ahaaa.. Mi-a fost tare,tare frica ca am pierdut ceva important .:lol:
                - M-am linistit acum :lol:. Multumesc, Sergiu.
                Vesnic optimist

Comment

Working...
                X