Announcement

Collapse
No announcement yet.

Un blog ce va oferi ajutor tuturor!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Un blog ce va oferi ajutor tuturor!

Buna ziua, stimati traderi incepatori, experimetati si toti cei care se informeaza despre Forex. Vin in fata dvs cu blogul personal, in care voi posta atat analize zilnice, cat si multa informatie privind tehnicile, strategiile de tranzactionare. Sper sa va ajut sa intelegeti mai bine metodele de lucru pe bursa Forex, si sa tranzactionati profitabil.

Blogul:

Trade like a pro

de la tine asteptam un statement sa vedem daca analizele iti ies bine....

citind pe blog: eu as incepe de la fata cu pixul in gura...

Comment

Si eu sper sa imi iasa bine! Piata e putin previzibila, trebuie sa ne invatam sa diminuam riscurile si sa luam de la ea maximum!

Comment

Analiza 01.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 01.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 01.10.2013

Comment

Analiza 02.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 02.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 02.10.2013

Comment

Analiza 03.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 03.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 03.10.2013

Comment

Analiza 04.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 04.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 04.10.2013

Comment

Analiza 07.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 07.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 07.10.2013

Comment

Strategia "Forex Blue Box"

Buna ziua! Am postat pe blog strategia Forex - "Forex Blue Box" - http://forexpentrutoti.blogspot.ro/2...-blue-box.html
                  Last edited by vladimir1_83; 7th October 2013, 05:30 AM.

Comment

Analiza 08.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 08.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 08.10.2013

Comment

Analiza 09.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 09.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 09.10.2013

Comment

Analiza 10.10.2013

Buna ziua. Am afisat pe blog - Trade like a pro: Analiza 10.10.2013 analiza unor perechi valutare pentru ziua de azi, 10.10.2013

Comment

Analiza 11.10.2013

Analiza 11.10.2013 - http://forexpentrutoti.blogspot.ro/p/11.html
                          Last edited by vladimir1_83; 11th October 2013, 06:57 AM.

Comment

Calendar economic

Piata valutara Forex este influentata de numerosi factori, unul din ei este - calendarul economic. Multe site-ri au sectiunea "calendar economic", insa in majoritatea cazurilor ea e incomoda, sau reda eronat gradul de importanta a noutatilor. In blogul meu am examinat una din cea mai corecta varianta a calendarului.

BLOG- Trade like a pro: Calendar economic

Comment

Strategia "Forex Devilfish"

Va prezint strategia "Forex Devilfish". Video privind strategia puteti viziona pe Trade like a pro: Strategia "Forex Devilfish".

Sistemul e foarte simplu, si va conveni traderilor incepatori. Se recomanda sa folositi strategia pe 8 perechi valutare:
                              USDCHF
                              GBPUSD
                              USDCAD
                              USDJPY
                              NZDUSD
                              AUDJPY
                              EURJPY
                              CADJPY
                              de aici si provine denumirea de "Octopus" - asa cum caracatita foloseste toate cele 8 tentacule, astfel si noi putem folosi strategia la 8 perechi valutare.

Comment

Working...
                              X