www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Incepeti sa fiti platit pentru tranzactiile efectuate!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Incepeti sa fiti platit pentru tranzactiile efectuate!

Indiferent daca castigati sau pierdeti, FXrebate.ro va plateste rebate-uri direct de la brokeri pentru fiecare tranzactie pe care o efectuati. Ca si Introducing Broker, suntem platiti cu rebate de catre brokeri pentru a promova serviciile lor. La randul nostru, va oferim acel rebate dumneavoastra, ceea ce inseamna ca veti castiga bani lunar pentru ceea ce faceati deja - tranzactionati! Chiar daca doriti sa obtineti rebate-uri din tranzactionarea Forex, a CFD-urilor sau a Marfurilor, va garantam ca nu vor exista modificari ale spread-urilor sau a altor servicii. De fapt, de cele mai multe ori putem imbunatatii serviciile pe care le primiti avand o pozitie superioara de negociere. Inregistrati-va astazi si incepeti sa fiti platit pentru tranzactiile dumneavoastra!

Sunteti inregistrat deja la brokerul preferat?

Nici o problema! In cele mai multe situatii puteti beneficia de serviciile de Rebate, chiar daca aveti deja deschis un cont de tranzactionare activ! Vizitati paginile relevante de pe FXrebate.ro ale brokerului la care aveti contul deschis si urmati instructiunile de inregistrare a unui cont nou pe FXrebate.ro. Apoi, pentru a incepe sa primiti rebate-uri Forex & CFD va rugam sa ne scrieti un e-mail prin care sa va dati acordul ca FXrebate sa devina IB pentru dumneavoastra.
    Vizitati pagina de comparare a brokerilor cu rebate pentru a gasi brokerul de Forex & CFD si rebate-urile aferente.
    O solutie alternativa este sa vizitati lista brokerilor cu rebate si sa cititi mai multe detalii despre brokerul Forex & CFD preferat.

Pai, sa luam un broker din lista voastra. Unul la care am avut cont vre-o doi ani...
    Ei ofera oficial rebate de 1.5, iar voi de 1.0.
    Care e avantajul meu?
    Adica de ce nu as face asta oficial si direct la brokerul cu care lucrez ci prin voi?
    Attached Files

Comment

Originally posted by mql4me View Post
      Pai, sa luam un broker din lista voastra. Unul la care am avut cont vre-o doi ani...
      Care e avantajul meu?
      Adica de ce nu as face asta oficial si direct la brokerul cu care lucrez ci prin voi?
      Salut si multumim de intrebare,
      InstaForex este unul dintre putinii brokeri care au un program special de rebate destinat clientilor sai.
      Avantajul deschiderii unui cont de tranzactionare prin fxrebate.ro este beneficiul clientilor in intregul suport in relatia cu brokerul (depuneri, retrageri, incasari rebate cat si orice alte probleme legate de tranzactionare)
      Sunt convins ca in urma analizei site-ul nostru ati observat ca InstaForex este singurul broker care ofera un rebate mai mare decat al nostru.
      O data ce vom vedea un interes ridicat din partea clientilor nostri pentru tranzactionarea cu acest broker vom creste rebateul oferit de pana la 1.7 pips.

Cu consideratie,
      echipa FxRebate.ro

Comment

La fxrebate.ro, am cont si eu. Il cunosc pe tipul care a pus bazele site-ului si a serviciului de rebate. Sunt prieten cu el de cativa ani. Eu unul, imi pun cuvantul pentru acest site de rebate.
        Imi pun cuvantul gratuit... Sa se consemneze.
        A good trade is when I Break Even. A great trade is when I Take Profit.

Comment

Originally posted by Cornelius View Post
          La fxrebate.ro, am cont si eu. Il cunosc pe tipul care a pus bazele site-ului si a serviciului de rebate. Sunt prieten cu el de cativa ani. Eu unul, imi pun cuvantul pentru acest site de rebate.
          Imi pun cuvantul gratuit... Sa se consemneze.
          Multumim de increde Cornelius.

Si pentru ca nu am vorbit fara acoperire, putem sa anuntam ca:

"Stimati clienti,

Va anuntam ca incepand cu luna August, valoarea rebate-ului pe care il veti incasa pentru conturile de tranzactionare deschise la brokerul InstaForex va fii de 1.5 pips pentru un lot intreg tranzactionat, in crestere cu 0.5 pips fata de rebate-ul oferit anterior.
          Va multumim pentru increderea acordata si va dorim tranzactii profitabile!

Cu deosebite considerente,
          Echipa FXrebate"

Comment

Originally posted by mql4me View Post
            Care e avantajul meu?

Stimati clienti,

Va anuntam ca incepand cu luna August, valoarea rebate-ului pe care il veti incasa pentru conturile de tranzactionare deschise la brokerul InstaForex va fii de 1.5 pips pentru un lot intreg tranzactionat, in crestere cu 0.5 pips fata de rebate-ul oferit anterior.
            Va multumim pentru increderea acordata si va dorim tranzactii profitabile!

Cu deosebite considerente,
            Echipa FXrebate

Comment

Working...
            X