Announcement

Collapse
No announcement yet.

Greseala FxPro ?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Greseala FxPro ?

Stie careva ce s-a intamplat cu actiunile Citi in ultima saptamana de au crescut de 10 ori ???? De la 4,8 $ la 42 $. Sau e vreo greseala cu CFD-ul de la FxPro?

Update : acum am vazut pe WallStreetJournal pretul la Citi de 42$ . WTF ???
    Attached Files
    Last edited by rares86; 13th May 2011, 04:13 PM.

Cred ca este o eroare a platformei brokerului. Pretul este insa corect.
    Attached Files
    Nu-mi dati sfaturi. Stiu sa gresesc si singur! Immanuel Kant

Comment

Sunt total confuz. Acum ceva vreme stiu sigur ca pretul Citi era in jur de 5$/actiune. Chiar am vorbit cu cineva , asta in 2010, spunandu-i sa intre long pe Citi la 5$. Imi amintesc perfect. Si acum sa nu mai vad niciun grafic la nivelul acela, in afara de FxPro. Imi scapa ceva aici.

Comment

Cine stie...poate s-a devalorizat dolarul de 10 ori si noi nu am aflat inca:lol:

Comment

FxPro a īnceput să dea rateuri la charturi. Am charturi cu lumānări lipsă pe anumite TF-uri. E ciudat.
          All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

posibil insa eu nu am vazut nici o eroare pe valuta (vb de h4 in sus). pe actiuni nu comentez ptr ca nici nu am deschis vreodata un asemenea chart.
            "Tara ne-a facut onoarea sa ne puna pe umeri tresele. Sa nu o dezamagim" - sublocotenent Ciutea din Armata Regala Romana, detinut in lagarul sovietic de la Oranki,1945
            http://blog.procese-avocat.ro/

Comment

Am gasit raspunsul la diferenta de la 4,5 $ la 45 $ : s-a facut un "reverse stock split", astfel incat fiecare 10 actiuni Citi s-au transformat intr-una singura. Cu cei care erau pe CFD-uri , nu stiu cum se intampla.
              Dar la pretul actiunii , e clar acum.

Comment

Si eu m-am gandit la o denominare dar nu am crezut ca este posibil. Se pare ca este

Comment

doamne

sa facut split
                  Last edited by Cornelius; 5th June 2011, 09:08 PM. Reason: limbaj nepotrivit

Comment

Working...
                  X