Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ați fi interesați de un Forum privat Ón cadrul FxTrader?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

[QUOTE=hcristea;31175]Deci iulik2k1, nimeni nu vede un beneficiu real al unui forum cu acces privat?

Mă refer aici la o secțiunea Ón cadrul forumului FxTrader (nu tot forumul să fie privat) unde acces să aibă doar membri care plătesc un abonament.[/QUOTE.]

Asta e o gluma chiar foarte buna .
    Eu nu postez pe aici nici gratis (decat rareori cand ma plictisesc) daramite sa mai dau si bani . Ca sa platesca cineva un ban pe orce ar trebui sa primeasca ceva in schimb . Or ce ar putea primi cineva aici pe bani -ceva ce nu ar gasi gratis pe net . ca sunt tare curios !

Comment

si eu eram la fel de destept ca tine pana mi-a dat unu un bobarnac...si mi-a aratat cati bani face el. (salariul meu intr-o zi aproape zi de zi din 30pips) mi-am dat seama ca sunt un analfabet si ca nu stiu nimic. sectiunea privata a fost in ideea de a strange un grup catre o alta directie, nu s-a putut asa ca fiecare pe directia lui.

eu am cont pe un forum in sectiunea privat. am platit 100usd.
      sunt webminarii in care traderi explica si raspund la intrebari live.
      vorbesc de indicatori, platforme (nu mt4), strategii si cum fac ei bani.

nu fac analize dalea in care perechea se afla in bias neutru si iti dau 2 scenarii ghici: un scenariu in sus si un scenariu in jos, si iti recomanda sa ii urmaresti HD si 3D! :lol:

si uite cum fac unii trade:

Just so you know what my angle is, I trade around 700 to 1500 contracts a day and more on active days. I trade but I also bring on guys and train them to trade my money. I thought you should know that my comments are based on experience.
      ...
      I complete about 300 to 500 trades a day. Those trades are scaling trades so many of those will have multiple entries and exits within on breakouts and trends. It may seem a little crazy, but I'm a pure scalper with the lowest possible commission and fee structure. Hence, I don't have to worry too much about the number of contracts traded. I hope that makes sense.

in concluzie ramai in lumea ta, moka.
      Attached Files

Comment

Informatia/accesul la informatie face diferenta.
        Stii, ai, nu stii, nu ai. E simplu.

Dar oare informatia pica din cer? Sau mai degraba "cine cauta gaseste"?

Comment

Originally posted by LuceNera View Post
          Informatia/accesul la informatie face diferenta.
          Stii, ai, nu stii, nu ai. E simplu.

Dar oare informatia pica din cer? Sau mai degraba "cine cauta gaseste"?
          Nu dau 2 bani pe alea . scz.

Comment

stiu ca tu esti un mic geniu si poti sa ne arati cum faci tu 1000e/luna stand acasa in varful patului. , eu mai fraier trebuie sa ma duc la munca zi de zi pentru banii astia.
            Last edited by iulik; 22nd May 2014, 07:25 PM.

Comment

Da, e timpul ptr sectiuni private, care sa fie citite de un cerc restrans de membri, la alegerea topicstarter-ului.

PS, Unde imi pot atasa adresa mea de twiter? Am gasit doar Skype, AOL, Yahoo... (astea sunt ptr bosorogi ))

Comment

hcristea daca esti in concediu sa ne spui sa nu deranjam.

Comment

Originally posted by mql4me View Post
                  Da, e timpul ptr sectiuni private, care sa fie citite de un cerc restrans de membri, la alegerea topicstarter-ului.

PS, Unde imi pot atasa adresa mea de twiter? Am gasit doar Skype, AOL, Yahoo... (astea sunt ptr bosorogi ))
                  Nu știu, sap să văd. Forumul e boșorog

Pune-o Ón semnătură, nu-i ok?
                  All Your Pips Are Belong To Us!

Comment

Da, e ok si in semnatura. Nu e problema...
                    Chestia cu bosorog era o autoironie, ptr faptul ca a ajuns si bosorogul de mine sa-si faca cont pe twitter....

Comment

Working...
                    X