www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aveti un anumit interval de timp zilnic pentru trading?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Aveti un anumit interval de timp zilnic pentru trading?

Bine v-am gasit!

Pe la sfarsitul lui noiembrie am facut cunostinta cu pariurile de optiuni binare.
    Prin mijlocul lunii decembrie am inceput sa invat mai multe lucruri despre piata forex, am facut cunostinta cu mt4, am invatat sa citesc lumanarile, diferitele terminologii,, "the bears and the bulls", trend market, range market, sa fac trendlines, sa stabilesc support& resistance, cum functioneaza stochastic oscillator, moving average, fibonaci retracement, etc.
    Toate astea ca sa pun niste pariuri pe piata forex...
    De aceea doresc ca in viitor sa ma transfer incet de la pariuri de optiuni binare catre "the real deal"

Doar ca timpul imi va fi limitat si voi putea tranzactiona doar dupamasa, dupa ora 19:00, adica dupa pauza de masa din New York, cand piata e linistita si are tendinta de a se misca mai degraba in range.
    De aceea va intreb pe voi, cei veterani pe piata forex voi cum faceti?

O soluție ar putea fi tranzacționarea pe termen lung, nu trebuie neapărat să Ónchizi pozițiile Ón aceiași zi...
    Tranzactioneaza pietele financiare ALTFEL !
    Community trading este un concept unic bazat TRANSPARENTA ABSOLUTA pe INTERACTIUNE PERMANENTA si intre traderi. Este singurul mediu in care vei dori sa tranzactionezi in viitor.
    ★PLATFORMA UNICA - 4 ani de eforturi continue alaturi de TOOMIT pentru dezvoltarea unei platforme care sa poata satisface rigorile unui nou concept.
    ★TRANSPARENTA100 %- Singura platforma in care toti traderii pot interactiona intre ei, fie ca au conturi reale sau demo.
    ★CONTURI SEGREGATE - Fondurile clientilor sunt separate de conturile companiei si nu pot fi folosite in scopuri operationale.
    ★REGLEMENTAT CYSEC - trade.Berry este o marca R Capital Solutions, autorizata de CySec cu licenta 246/14 si pasaportata in Romania cu Decizia ASF 1687/2014
    PROBEAZA FARA RISC CU UN CONT DEMO!

Comment

Working...
    X