Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imi poate cineva explica asta

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Imi poate cineva explica asta

Am gasit asta
    https://www.tradementoring.com/ro/se...tant-garantat/

Nu ii fac reclama dar e cam singurul curs de trading din Romania cu un site.Declara venit garantat ori stim ca asa ceva nu exista.
    Insa imi aduce aminte de ceva ce o zis Rich Dad Kyoksaki si anume selling options.

"In piata de capital prima incasata pentru asigurarea de pret este Venit Instant Garantat."

Asta cunoaste careva citatul de mai sus la ce se refera mai exact

cine stie sa faca bani, tace si face cine nu stie isi ia costumul de ginerica si da pe sticla!

toti cei care se dau super mega traderi daca le ceri un statement verificat iti arata poze.... pozaci

Comment

Interviu cu sefu pe Romania al francizei.

Nenea, dupa aproape 20 ani de trading, spune ca tinteste la 20-50% pe an, ca atat e realist si realizabil. Are contul de $150K.

Deci pune-ti-va pofta in cui cei care visati la 100% pe luna dupa cursul lui. Singurul venit instant garantat e al lui, ii garantati lui un venit de 2600 inscriindu-va

Last edited by gigi; 23rd April 2015, 08:52 PM.

Comment

Asa e ca Gigi. Cu suficienti bani cat sa suporti pierderi de 10000 de pipsi si eu pot oferi venit instant garantat si nu am 57 de ani experienta ca Jo(k)e Ross.

Comment

“Ce le-am putea spune celor care cocheteaza cu idea de a incepe sa tranzactioneze.”
          “Sa isi descopere un stil propriu. Tendinta este de a imita, de a face ce au facut si altii.”
          Foarte bine punctat.

In al 2-lea videoclip, de la minutul 13.00 pana la minutul 14.00, zice de o metoda care mi-a trecut si mie prin cap la un moment dat.

Comment

Originally posted by LuceNera View Post
            In al 2-lea videoclip, de la minutul 13.00 pana la minutul 14.00, zice de o metoda care mi-a trecut si mie prin cap la un moment dat.
            Metoda aia nu functioneaza. Cel mult te poate ajuta sa te opresti din a tranzactiona o strategie expirata.

Motivul pt care nu functioneaza e acelasi pt care nu functioneaza un sfat clasic: "follow the trend".

Comment

va dati voi seama ,cata cale a batut omul asta , din SUA pana 'n Ro ca sa-si gaseasca prostii care sa puna botul la "Marele venit garantat instant ".
              si culmea e ca in drumul lui nu s-a oprit pe la altii . dar ne-a gasit pe noi romanii . sa mai zica cineva ca RO nu e taramul fagaduintei

Comment

Working...
              X