www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Īnchidere planificată a forumului, schimbări importante.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Īnchidere planificată a forumului, schimbări importante.

Īn următoarea săptămānă, forumul va fi īnchis pentru o actualizare de software. Este vorba de o lucrare de mentenanță necesară. Procedura va fi īn felul următor:
    1. Forumurile vor fi īnchise. Nu vor fi accesibile, īnregistrările noi vor fi oprite și e posibil să apară erori īn acest timp.
    2. După actualizarea de software, forumul va fi redeschis și functional, dar va arăta diferit.
    3. Īncet se va reveni la o formă cunoscută a forumului, cu eventuale modificări, dar acest lucru se va face īn timp de forumul va funcționa.

Estimez ca forumurile vor fi īnchise aproximativ 12 ore.

Managementul Forumului FxTrader

Mihai Iacob a īnceput achiziționarea forumului FxTrader.ro și va prelua treptat gestiunea completă a sitului. Eu īl voi asista īn perioada de tranziție, pānă se obișnuiește cu administrarea FxTrader.
    All Your Pips Are Belong To Us!

Horatiu a stiut mereu cind sa vinda !.

- Bravo !
    Vesnic optimist

Comment

Originally posted by Mircea55 View Post
      Horatiu a stiut mereu cind sa vinda !.

- Bravo !
      Si eu cand sa cumpar)))))

Acum, serios vorbind, nu a vandut Horatiu ca sa-mi dea mie pe High, nu mai putea sa se ocupe, iar forumul ramasese neadministrat. Oricum, n-o sa plang dupa bani daca n-o sa iasa ce vreau eu, crede-ma. L-am luat pt ca am ceva in cap sa fac cu el. Daca n-o sa iasa, e ca sl-ul
      Program mentorat si tranzactionare Forex- Unic in Romania

Vezi mai multe detalii!

Comment

Working...
      X