www.radeberry.com

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crude Oil(WTI)

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Crude Oil(WTI)

O analiza tehnica a pretului petrolului . http://www.maiestuos.ro/2016/04/crud...aliza-tehnica/ Mai urca ?

N stiu daca este potrivita sectiunea asta pentru acest topic . Daca nu este scz. poti sa-l muti Mihai .

Comment

Nu cred ca urca la 50...personal sunt bearish pe OIL
      Program mentorat si tranzactionare Forex- Unic in Romania

Vezi mai multe detalii!

Comment

Ai pus-o si cu sell-ul asta !

Comment

Sunt bearish ca idee, nu ca pozitie. Nu prea tranzactionez commodities. Pe petrol nu cred ca fi avut mai mult de 3 potitii in 10 ani, iar din 2009 n-am mai deschis niciodata. Acum am un long pe argint acum(si e singura pozitie pe care o am deschisa)...prima pozitie pe Ag din viata. De regula, daca deschid pozitie, fac si video.

Vezi mai multe detalii!

Comment

New high pe Oil ! http://www.maiestuos.ro/2016/04/cont...rnational-2-2/ Sa vedem 47-50$ ?

Comment

Comment

orkos, imi place chart-ul tau. 49.59 top-ul (pe Oanda). Astept o corectie,, cel putin pana la 46. Ce parere ai?

Comment

Dupa o scurta incursiune, la inceputul lunii iunie, peste 50, Oil WTI se tranzactioneaza in scadere. Ziua de ieri s-a incheia cu un Pin Bar. O scadere sub suportul de la 43.20 ar putea expune urmatorul suport important de la 40.
                  Attached Files

Vezi mai multe detalii!

Comment

Selleri la 78.6 . Lower highs tot mai agresive, cel putin $38 e posibil sa cada.

Click image for larger version

Name:	wt.png
Views:	1
Size:	38.1 KB
ID:	74133

Comment

Working...
                    X